Quick look at wrestling state champions

**6A**

Team Champion - Derby

106 - Damian Mendez (Dodge City)
113 - Silas Pineda (Garden City)
120 - Couy Weil (Dodge City)
126 - Keegan Slyter (Olathe North)
132 - Jacob Holt (Garden City)
138 - Garrett Edwards (Dodge City)
145 - Elijah Jacobs (Lawrence-Free State)
152 - Crew Squires (Derby)
160 - Bubba Wilson (Manhattan)
170 - Quentin Saunders (Wichita West)
182 - Triston Wills (Derby)
195 - Preston Williams (Washburn Rural)
220 - Ethan Kremer (Mill Valley)
285 - Refugio Chairez (Garden City)

**5A**

Team Champion - Goddard

106 - Hayden Mills (OP-Blue Valley Southwest)
113 - Jason Henschel (Goddard)
120 - Grant Treaster (Newton)
126 - Drew Burgoon (Salina Central)
132 - Gabe Buckbee (Arkansas City)
138 - Brandon Madden (OP-Blue Valley Southwest)
145 - Devin Gomez (Maize)
152 - Montez Robinson (Arkansas City)
160 - Scott Radke (McPherson)
170 - Troy Fisher (Goddard)
182 - Kyle Haas (Maize)
195 - Cameron Bates (Kansas City-Turner)
220 - Wyatt Hendrickson (Newton)
285 - Marcus Hicks (Wichita-Northwest)

**4A**

Team Champion - Marysville

106 - Devon Weber (Pratt)
113 - Braden Ledford (Winfield)
120 - Hector Serratos (Andale)
126 - Preston Martin (Paola)
132 - Justus McDaniel (Scott Community)
138 - Riley McDaniel (Frontenac)
145 - Darryl Rylant (Clearwater)
152 - Korbin Riedel (Tonganoxie)
160 - Gavin Cullor (LaCygne-Prairie View)
170 - Wyatt Hayes (Scott Community)
182 - Owen Braungardt (Winfield)
195 - Connor Searcy (Tonganoxie)
220 - Braden Morgan (El Dorado)
285 - Sean Ryan (Bishop Miege)

**3-2-1A**

Team Champion - Eureka

106 - Zach Archer (Rossville)
113 - Kendall Beitz (Eureka)
120 - Kolby Beitz (Eureka)
126 - Kai Allen (Silver Lake)
132 - Dylan Weimer (Hoxie)
138 - Brennan Lowe (Eureka)
145 - Luke Richard (Riley County)
152 - Zane Colson (Mankato-Rock Hills)
160 - Dayton Porsch (Hoxie)
170 - Jordan Finnesy (Plainville)
182 - Tanner Johnson (Holcomb)
195 - Wyatt Pedigo (Hoisington)
220 - Nick Davenport (Brookville - Ell Saline)
285 - Hadley Panzer (Lakin)